O firmie

Jesteśmy firmą Kuna System Sp. z o.o. - nastawioną proekologicznie, która od wielu lat dostarcza profesjonalne rozwiązania w zakresie uzdatniania wody pitnej oraz oczyszczania powietrza dla domu i firm. Obsługujemy ponad 50.000 klientów indywidualnych, biur, restauracji, hoteli i różnych rodzajów przedsiębiorstw w Polsce, Czechach, Słowacji, Austrii, Ukrainie, Hiszpanii i na Węgrzech.

Stale podnosimy kwalifikacje i doświadczenie naszego zespołu. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem szwedzkiej marki Bluewater oraz partnerem i dystrybutorem najlepszych na świecie producentów filtrów do wody oraz oczyszczaczy powietrza, takich jak Coway, BWT, Borg&Overstorm, Philips, Brita, Kuna Filter, Grohe, Ideal, LIFAair, Ecowater, Sharp, Vestfrost, 3M i Blueair i wielu innych.

Aby być jeszcze bardziej proekologiczną firmą, stworzyliśmy sklep internetowy na stronie https://najlepszyfiltr.pl. Oferujemy produkty niezawodne, gwarantujące bezpieczeństwo i wieloletnie użytkowanie w świecie, gdzie ekologia jest coraz ważniejsza.

Kupując u nas, otrzymujesz nie tylko najwyższą jakość produktów, ale także wsparcie techniczne i pewność, że dokonałeś najlepszego wyboru w zakresie uzdatniania wody lub oczyszczania powietrza. Wierzymy, że tylko najlepsze jest wystarczająco dobre i oferujemy naszym klientom spokój ducha podczas zakupów.

Nasze produkty zapewniają krystalicznie czystą wodę i powietrze w kolorze blue :)

Będzie nam bardzo miło jeśli i Ty dołączysz do grona naszych zadowolonych klientów...

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium