Bluewater Cleone najlepszy filtr do wody. Skuteczny i polecany filtr do wody, znany na całym świecie.
Najlepszy filtr do wody Bluewater Cleone. Polecany filtr do wody, znany na całym świecie.

Bluewater Cleone - filtr wody o niezwykłej jakości i długotrwałości

Woda jest jednym z najważniejszych składników naszego życia i zdrowia, dlatego tak ważne jest, aby pić ją najwyższej jakości. W dobie, gdy na rynku pojawiają się tysiące filtrów do wody, wybór odpowiedniego urządzenia może być trudny. Idealnym rozwiązaniem dla osób dbających o swoje zdrowie jest Bluewater Cleone - filtr wody, który cechuje się niezwykłą jakością i długotrwałością.

Filtr wody Cleone od Bluewater

Cleone to produkt szwedzkiej firmy Bluewater, która od dziesięcioleci produkuje urządzenia, poprawiające stan zdrowia ludzi na całym świecie. W Cleone wykorzystano tylko materiały najwyższej jakości, co sprawia, że jest to prawdziwy Rolls-Royce wśród filtrów do wody.

Najwyższa jakość materiałów

W przeciwieństwie do innych filtrów, które wykorzystują najtańszy dostępny węgiel, Bluewater korzysta ze współpracy z firmą Jacobi Carbons i w każdym Cleone stosuje wyłącznie węgiel tego producenta. Podobnie z elementami połączeniowymi, zaworami i wężykami, które produkuje dla Bluewater marka John Guest. Jakość wykonania i użyte materiały stawiają Cleone w roli lidera branży uzdatniania wody.

Długotrwałość i łatwy dostęp do serwisu

Testy odpornościowe oraz wytrzymałościowe, które przeprowadza firma, pozwalają znacząco przyspieszyć proces starzenia się produktu, a więc Cleone jest inwestycją na długie lata. Warto wziąć pod uwagę, że niektórzy producenci filtrów zalecają całkowitą wymianę urządzenia co kilka lat, co jest nie tylko kosztowne, ale i generuje niepotrzebny odpad. Bluewater Cleone jest chętnie wybierany przez osoby dbające o swoje zdrowie na całym świecie, a w Polsce sprzedano już ponad 23 000 egzemplarzy. Dostęp do materiałów eksploatacyjnych i serwisu jest łatwy, a urządzenie można zamontować w każdym zakątku kraju.

Podsumowanie

Jeśli zależy nam na zdrowiu i jakości życia, warto wybrać Cleone - filtr do wody, który zapewni nam krystalicznie czystą wodę przez wiele lat.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl